Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Osiągnięcia uczniów
;
Akademickie Gimnazjum Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Osiągnięcia uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW AKADEMICKIEGO GIMNAZJUM MILENIUM

 

Miejsce

     
      Uczeń                  

Nazwa konkursu

LAUREAT

Paweł Kmiecikowski

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - organizowany przez Kuratorium Oświaty

LAUREAT

Julia Gołas

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - organizowany przez Kuratorium Oświaty

FINALISTA

Natalia Nowakowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - organizowany przez Kuratorium Oświaty

 

Paweł Kmiecikowski

Tytuł "Perełki Naukowej 2016" przyznany przez Prezydenta Miasta Gniezna

III-cie

Michał Filipiak

Powiatowy konkurs "What a beautiful world" zorganizowany przez III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

I-wsze

Maksymilian Łojek

Powiatowy konkurs "What a beautiful world" zorganizowany przez III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie

I-wsze

Matylda Chudzińska
Izabela Urbanek

Powiatowy Konkurs pt. "Nadchodzi nowy świat" organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Czerniejewie, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Kłecko oraz Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Gnieźnie

III-cie

Olaf Szajda
Jan Kozłowski
Jeremi Herwart

Triathlon Naukowy w ILO w Gnieźnie

I-wsze

Jan Kozłowski

XVII Gnieźnieński Konkurs Matematyczny dla klas drugich

I-wsze

Julia Gołas
Jan Kozłowski
Paweł Kmiecikowski

Gra Miejska Gimnazjalistów "Właśnie tutaj mieszkał Mieszko"

I-wsze

Paweł Kmiecikowski

Ogólnopolski Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego w Czerniejewie

I-wsze

Julia Gołas
Jan Kozłowski
Paweł Kmiecikowski

Powiatowy konkurs historyczny "Gniezno - stąd nasz ród" organizowany przez III LO w Gnieźnie

I-wsze

Wiktor Szymański

 Otwarte Mistrzostwa Gniezna w pływaniu

III-cie

 Jeremi Herwart

 Otwarte Mistrzostwa Gniezna w pływaniu

III-cie

Jan Kozłowski 

 Konkurs chemiczny Mendelejew

I-wsze

Natalia Smaglewska
Jakub Szczapa
Tymoteusz Szczapa

 Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii" w III LO w Gnieźnie

III-cie

Julia Graczyk 

 Konkurs lingwistyczny "Język Giętki" w I LO w Gnieźnie
- w kategorii języka hiszpańskiego

III-cie

Alicja Roztocka 

Konkurs lingwistyczny "Język Giętki" w I LO w Gnieźnie
- w kategorii języka niemieckiego

II-ie

Iga Rybarczyk 

Konkurs fotograficzny "Przyroda wokół nas", którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy

I-wsze

Natalia Nowakowska 

Konkurs literacki "Przyjmijcie dar życia jako największą łaskę Boga" organizowany w ramach XV Dnia Papieskiego

III-cie

Albert Chudy 

Mistrzostwa Województwa w Tenisie - gra pojedyncza 

I-wsze

Albert Chudy
Jakub Jeliński 

Mistrzostwa Województwa w Tenisie - gra podwójna 

 

 

 

Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium